Eskişehir Yurtlar

Eskişehir Öğrenci Apart Fiyatları

Üniversiteyi kazandınız ve ailenizden ve memleketinizden farklı bir şehirde yaşamaya başlayacaksınız. Bu akılda tutulması gereken en önemli sorudur. Bir ev mi tutmalı mıyız yoksa bir apartta ya da yurtta mı kalmalıyız? Bu yazıda size bu konudan biraz bahsedeceğiz. Eskişehir öğrenci dolu bir şehir olduğu için size bu konuda birçok seçenek sunuyor.

Apartlar, üniversitelere yakın konumlarda olması ve konforlu yaşam alanları sunabilmesi nedeniyle öğrenciler için cazip bir seçenek olmaya devam ediyor.

Tek, çift veya üç kişilik odalı apartlar hemen hemen her bütçe için farklı seçeneklere sahiptir. Ev yönetiminin sorumluluğu olmadan rahat bir öğrenci geçirmek isteyenler için apartlar öğrencilerin düşünebileceği bir seçenektir. Eskişehir'deki dairelerin iletişim bilgilerini, özelliklerini ve fotoğraflarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Eskişehir'deki apart ve yurtların fiyatları özelliklerine, konumlarına ve bina ve mobilyalarının yeniliğine bağlı olarak değişebilir. Bu fiyatları belirlerken en önemli kriterlerden biri, odayı kaç kişi seçeceğinizdir. Ortalama fiyatları göz önüne alırsak; tek kişilik odalar 900 TL ile 1200 TL, çift kişilik odalar 650 TL ile 850 TL arasında değişiyor. Bunların dışında, banyoda ve mutfakta tek bir süit apart olarak düşünebilirsiniz, bunlar da ise fiyatlar ayda 1250 TL - 2000 TL'ye kadar çıkabilir.